Menü

İşçi ayakkabısı

İşçi ayakkabısı

Ema İşçi Ayakkabısı

Günlük hayatta kullanılan ayakkabılar ile üretim alanlarında kullanılan ayakkabılar birbirinden farklılık göstermelidir. Özellikle ağır sanayi, metal ve fabrika gibi iş yerlerinde çalışan kişiler için özel olarak üretilen ayakkabılar vardır. İşçilerin ayaklarına ağır cisimler düşme ihtimaline karşı genellikle sağlam yapıda, korumalı ayakkabılar tercih edilmelidir. Yaz aylarında donanımsız olarak üretilen  ayakkabılar ayak sağlığını olumsuz etkiler. Bu nedenle ; delikli,kısmi olarak açık, yumuşak,pamuk astarlı ayakkabılar tercih edilmelidir. Aynı zamanda ayakların hava alması da oldukça önemlidir. Bütün gün ayakkabılar içinde kalan ayaklar, terlediklerinde mantar oluşabilir enfeksiyon kapabilir. Ema işçi ayakkabısı konusunda kaliteli ve güvenilir bir marka olarak kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

Ema İşçi Ayakkabısı Özellikleri

Ema, işçi ayakkabısı, hafif, yazlık, kışlık, elektrikçi, kompozit burunlu olmak üzere farklı tip sektörlere uygun iş ayakkabıları üretmektedir. Tüm modellerin, çalışma ortamlarına göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Koşullara uygun, doğru model saptaması yapmak son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, ayakkabılarda yaşanan en büyük sorunlardan biri de ayağa uygun doğru numarayı belirlememektir. . Ema ayakkabı kullanıcıları için, 36 dan 47 numaraya kadar bütün numaraları bünyesinde bulundurur. 200 joule darbe direnci ve 15.000 newton baskı direnci ile işçilerin ayaklarına ağır bir cisim düştüğünde veya herhangi bir yere çarpma durumlarında darbenin içe geçmesini engellemekte ve ayak sağlığını korumaktadır. Tüm ürünler, çelik ve kompozit korumanın yanı sıra yüksek nefes alabilirlik özelliği ile terlemeye ve aşınmaya karşı dayanıklı iç astarlar ile üretilmektedir.

Ema'da taraklı ayaklar için uygun geniş ve rahat kalıplar kullanılmaktadır. Tabanı ultra hafif, darbe emici, çift yoğunluklu ve anti statik özelliklere sahiptir. Hiçbir metal aksam kullanılmamasıyla birlikte işçilerin çalışma ortamlarında daha rahat çalışabilmeleri için yüksek teknoloji ile konfor sağlanmıştır. Genellikle kompozit burundan yapılan ayakkabılar, çelik buruna göre daha hafif ve daha konforludur. Kullanıcılar kevlar veya çelik taban koruma seçimi de yapılabilmektedir. Elektriğe, sıcağa ve soğuğa karşı yalıtımlı olan ayakkabılar işçi sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Ema  işçi ayakkabısı ile kullanıcıların çalışma ortamlarında en rahat edebilecekleri şekilde kalıplar üretmektedir. Bu da işçilerin hareket kısıtlılığını önlemekte,rahat çalışmalarını sağlamaktadır . Uygun fiyatlarla sunulan ayakkabılara internet sitesi üzerinden ulaşabilir ,kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.