Menu

Ema İş Ayakkabısı İSG Kanunu Önemini Farkında

Ema İş Ayakkabısı İSG Kanunu Önemini Farkında
03
AUG

Ema İş Ayakkabısı İSG Kanunu Önemini Farkında

Ema İş Ayakkabısı İSG Kanunu Önemini Farkında

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği 6331 sayılı yasasının önemini farkında olan ve sektörde iş emniyet ayakkabılarının tedariğini sağlayan Ema Ayakkabı işyerindeki risklerin önlenmesinin, yeterli derecede azaltılmasının, teknik tedbirlere dayalı toplu korunma ya da iş organizasyonu ile mümkün kılınabileceğinin bilincinde.

Ema Ayakkabı geliştirdiği iş ayakkabı ve botları ile kullanıcılara ait kişisel koruyucuların eksiksiz ve dünya standartlarına uygun normlarda üretilmesi ve uygun alanlarda kullanılması durumunda efektif sonuçların alınacağını savunmakta.

İş emniyet ayakkabı ve botlarının teknik şartnameleri, ihtiyaç ve talebe uygun olarak kişi ve kurumlara sunulmaları, dönemsel bazda alımların yapılması ve kullanıcılara da gerekli bilgilendirmelerin yapılması ile çalışma yöntemleri geliştirilerek, daha doğru bir yol izlenebileceğini gözlemlemiştir.

25 yılı aşkın süredir sektörün içinde lider durumda yer alan Ema Ayakkabı, iş emniyet ve ayakkabıları alanında faaliyetlerini sürdürmeye tüm hızıyla devam ederken, geliştirdiği yöntemleri sektör ve tüm tedarikçileri ile şeffaf iletişim temelinde paylaşmaktadır. Yeni Nesil iş ayakkabısı, iş güvenlik ayakkabısı ve botlarında;  Ema Ayakkabı ayrıcalıkları ile tanışın.